FAQ

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Szkolenia stacjonarne

GDZIE PROWADZONE SĄ SZKOLENIA?

Szkolenia prowadzone są na terenie całej Polski – po wcześniejszym ustaleniu terminu oraz zebraniu odpowiedniej grupy. Do tej pory szkolenia były prowadzone w Krakowie, Warszawie, Łodzi, Poznaniu, Rzeszowie, Gdańsku i Wrocławiu. Szkolenia również można odbyć online – dysponujemy profesjonalną platformą do spotkań online.

CZY PRZY WIĘKSZEJ GRUPIE UCZESTNIKÓW Z JEDNEJ FIRMY ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ NEGOCJACJI CENY?

Tak, wówczas cena może być do lekkiej negocjacji.

CZY JEST MOŻLIWOŚĆ WYSTAWIENIA FV?

Oczywiście, wystawiamy FV.

CZY SZKOLENIA MAJA FORMĘ PRAKTYCZNĄ Z ĆWICZENIAMI I SAMODZIELNYM WYKONYWANIEM ZADAŃ? CZY SĄ TO SZKOLENIA TYPOWO TEORETYCZNE?

Wszystkie oferowane szkolenia mają zdecydowanie formę praktyczną. Jako, iż szkolenia prowadzi wieloletni, czynny praktyk to elementem stałym szkoleń jest rozwiązywanie zadań praktycznych, warsztaty, samodzielna praca.

CO MUSZĘ ZROBIĆ, ABY ZAPISAĆ SIĘ NA SZKOLENIE?

W przypadku chęci zapisania się na szkolenie, prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy. Podczas rozmowy ustalimy szczegóły, również termin i miejsce oraz formę szkolenia.

CZY NA SZKOLENIE MOGĘ PRZYJŚĆ ZE SWOIM LAPTOPEM?

Preferuję, aby każdy z uczestników na szkoleniu korzystał ze swojego laptopa, gdyż w takim przypadku wszystko co zostanie zrobione na szkoleniu pozostaje do późniejszej dyspozycji uczestnika.

CZY JEST MOŻLIWOŚĆ SPERSONALIZOWANIA SZKOLENIA, NP. WYKONYWANIA ZADAŃ PRAKTYCZNYCH NA SYSTEMIE KLIENTA?

Tak, jest taka możliwość – oczywiście po wcześniejszym ustaleniu szczegółów przed szkoleniem.

Czy dostanę jakieś potwierdzenie uczestnictwa w szkoleniu?

Tak! Każdy z uczestników dostaje certyfikat uczestnictwa w szkoleniu.

Kurs Online

CZY JEST MOŻLIWOŚĆ WYSTAWIENIA FV?

Oczywiście, wystawiamy FV.

DLA KOGO DEDYKOWANY JEST KURS?

Kurs dedykowany jest zarówno dla osób początkujących, które chcą wejść w świat IT, jak i osób z kilkuletnim już stażem pracy na stanowisku testera automatyzującego, które chcą pogłębić swoją wiedzę z zaawansowanych tematów związanych z budową infrastruktury dla automatyzacji testów, czy tematami CI, wirtualizacją pracy, Selenium GRID

JAKIE SĄ KRYTERIA WEJŚCIOWE DO ROZPOCZĘCIA KURSU ONLINE?

Kurs został opracowany tak, że osoba podejmująca naukę, rozpoczyna od zupełnych podstaw w temacie automatyzacji testów. Jednak, moim zdaniem należy, spędzić chociaż kilka godzin na zrozumieniu zupełnych podstaw języka programowania JAVA, tak, aby nie czuć się zagubionym w prostych instrukcjach programowania.

CZY PRZY WIĘKSZEJ GRUPIE UCZESTNIKÓW Z JEDNEJ FIRMY ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ NEGOCJACJI CENY?

Tak, wówczas cena może być do lekkiej negocjacji.

CZY PO UKOŃCZENIU KURSY BĘDĘ W STANIE PODJĄĆ PRACĘ NA STANOWISKU JUNIOR TESTERA AUTOMATYZUJĄCEGO?

Zdecydowanie tak! Jeśli przerobisz kurs skrupulatnie, rozwiązując wszystkie zadania oraz przechodząc wszystkie testy – na pewno zdobędziesz wiedzę, która pozwoli Ci przejść pozytywnie proces rekrutacji na stanowiska Juniorskie.

CZY W PRZYPADKU, GDY KURS NIE SPEŁNI MOICH OCZEKIWAŃ MOGĘ UBIEGAĆ SIĘ O ZWROT PIENIĘDZY?

Tak. Jestem w pełni świadomy potencjału, solidności i profesjonalizmu oferowanego kursu – dlatego, jeśli konstruktywnie uargumentujesz swoje niezadowolenie w ciągu 7 dni od kupna kursu – zwrócę Ci pieniądze.

Czy z platformy edukacyjnej mogę korzystać na urządzeniach mobilnych?

Tak, platforma w sposób uproszczony jest również dostosowana do urządzeń mobilnych. Niemniej jednak, korzystanie z platformy na smartfonie może, może być mniej wygodne, niż na Twoim laptopie czy komputerze.

Jestem kompletnie spoza branży IT. Czy poradzę sobie z realizacją kursu?

Tak! Znaczna większość tego kursu jest dedykowana dla osób początkujących. Końcowe modułu są nieco trudniejsze, gdyż wychodzą nieco poza tematykę standardowej automatyzacji testów, skupiając się na architekturze. Jeśli jednak przyłożysz się do kursu i sumiennie przepracujesz wcześniejsze lekcje, wówczas spokojnie przyswoisz również zaawansowane tematy.

Kurs, mimo zakończenia i publikacji jest wciąż rozwijany. Czy dodatkowe lekcje, materiały, które się pojawiają będą dodatkowo płatne?

Kurs jest cały czas udoskonalany, na podstawie państwa opinii, pomysłów i próśb. Często dostaję wiadomości z prośbami o dodatkowe omówienie jakiegoś konkretnego zagadnienia bądź zupełnie nowego tematu. Dlatego też w wolnym czasie, tworzę dodatkowe materiały, aby zaspokoić państwa potrzeby. 

Te materiały dochodzą do kursu, ale nie trzeba za nie dodatkowo płacić. Wszystkie dodatkowe materiały, lekcje są już wliczone w cenę kursu!

Czy dostanę jakieś potwierdzenie uczestnictwa i ukończenia kursu?

Tak! Jeśli podejdziesz to testu końcowego i zakończysz go pozytywnie – otrzymasz imienny certyfikat uczestnictwa i ukończenia kursu.