Wyjątkowa okazja na szkolenie ISTQB online - teraz tylko 999 zł netto! (najtaniej na rynku - szkolenie dofinansowane!). Zapraszamy również na 2 dniowe szkolenie API teraz tylko 459 zł!

Outsourcing IT - niezależny zespół testerski

W ramach naszej działalności – oferujemy usługi niezależnego zespołu testerskiego. Zespół jest elastyczny, gdyż realizujemy sporo projektów, pracujemy zadaniowo i dla różnych klientów. Dlatego możemy dostarczyć i zapewnić zespół różnej wielkości i o różnych dopasowanych do wymogów klienta kompetencjach. Nasz standardowo skonfigurowany zespół składa się z 5 do 10 specjalistów, zajmujących następujące stanowiska:

– Lidera / Kierownika testów

Architekci testów / TestOpsi

– Testerów Automatyzujących (Seniorów, Midów, Juniorów)

– Testerów Manualnych (Seniorów, Midów, Juniorów)

Nasi specjaliści (oprócz osób na juniorskich stanowiskach) to bardzo doświadczone osoby, mające za sobą wiele projektów i lat doświadczenia w pracy dla dużych, rynkowych organizacji. Nasi specjaliści realizowali projekty dla renomowanych banków, instytucji finansowych, spółek skarbu państwa, domów mediowych, firm farmaceutycznych, czy dużych marek motoryzacyjnych.

Stack technologiczny

Automatyzacja testów

Wykonujemy automatyzację testów na poziomie zarówno frontendu jak i backendu. Przeprowadzamy testy UI, API, baz danych, jak i testy wydajnościowe. Do testów technicznych wykorzystujemy takie technologie i narzędzia jak np.:  Selenium, Java, Cucubmer, Postman, Jmeter, SoapUI, Gatling, Jenkins, GitLab, Grafana.

 

Testy manualne

Nasi doświadczeni testerzy manualni, wykonują testy ręczne aplikacji webowych, mobilnych oraz desktopowych. Testy zostają profesjonalnie zaprojektowane, wykonane i zaraportowane. Bogate doświadczenie naszych specjalistów, może zapewnić również niezbędną wiedzę domenową.

Budowa / zarządzanie procesem testowym

Do dyspozycji mamy również test liderów, którzy w swojej zawodowej karierze mają już za sobą budowę procesów testowych od zera dla dużych organizacji. Doświadczenie w zarządzaniu zespołami może pomóc w odpowiednim poukładaniu wewnętrznej współpracy i procesów.

Audyty systemów i procesów , testy akceptacyjne

Bazując na latach doświadczenia, dziesiątkach projektów, zdobytej wiedzy – przeprowadzamy profesjonalne audyty systemów oraz procesów w Waszych firmach. Przeprowadzamy również niezależne testy akceptacyjne. Tworzymy plany testów, wykonujemy zaplanowane testy, dostarczamy raporty oraz obiektywnie oceniamy jakość oprogramowania i opiniujemy.

Istnieje możliwość podjęcia współpracy z całym zespołem (kwestia kompetencji oraz ilości osób jest do indywidualnego ustalenia), jak i nie wykluczamy outsourcingu IT poszczególnych, pojedynczych specjalistów. Działamy na jasnych zasadach outsourcingu (body leasingu) oraz umów B2B. 

Nie boimy się wyzwań, szeroko pojęty proces testowy nie ma dla nas tajemnic. Gwarantujemy kompetencje, profesjonalizm, elastyczne podejście do każdego klienta i projektu. Jesteśmy małą firmą i kameralną grupą specjalistów ds. testów, którzy są pasjonatami zapewniania jakości oprogramowania. Dlatego z pewnością zaoferujemy bardzo dobre finansowe warunki współpracy, dystansując duże, komercyjne firmy outsourcingowe. Oprócz świetnych warunków finansowych, na pewno w odróżnieniu od dużych firm, zapewnimy bardzo indywidualne podejście do każdego klienta. Jakość naszych specjalistów jest na najwyższym rynkowym poziomie – ale o tym przekonacie się już sami! Zapraszamy do kontaktu!

Outsourcing IT

Prowadzimy popularny kurs online, szkolimy stacjonarnie i online, uczestniczmy w konferencjach testerskich, wykładamy na uczelniach wyższych, pracujemy dla dużych rynkowych firm. Mamy świetną bazę osób związanych z testami ( zarówno osób doświadczonych, jak i początkujących). Wielu naszych kursantów chce się ciągle rozwijać, bądź czeka na swoją pierwszą pracę. Jeśli Wasza firma ma mniejszy budżet na nowe osoby, to w ramach usługi outsourcing IT możemy zaproponować również młodych, zdolnych juniorów po gruntownym przeszkoleniu i ze sporą wiedzą oraz umiejętnościami. Jeśli jest taka potrzeba, to we własnym zakresie doszkolimy te osoby z technologi, narzędzi używanych w Waszych firmach!  Mamy duże możliwości poleceń i outsourcingu IT osób do szeroko pojętych testów oprogramowania. Jako młoda, kompaktowa, dopiero rozpędzająca  się na rynku outsourcingu  firma,  gwarantujemy najlepsze warunki współpracy! Znacznie lepsze od wielkich, komercyjnych kontraktowni!  Jeśli Wasza firma potrzebuje kompetencji w dziedzinie testów, a długie poszukiwania i rekrutacje spędzają Wam sen z powiem – napiszcie do nas, na pewno pomożemy!

Szkolenia kadr

Być może macie już testerów, ale chcielibyście podnieść ich kompetencje? Zajmiemy się tym! Jako wciąż młoda i niewielka firma szkoleniowa, zorganizujemy w pełni spersonalizowane pod Waszą firmę szkolenia z zakresu waszych wymagań i oczekiwań  (testy automatyczne, manualne, szkolenia ISTQB, szkolenia techniczne z wybranych dziedzin: testy API, baz danych, testy wydajnościowe). Zapewnimy najlepsze warunki na rynku oraz pełne zadowoleni naszych klientów!

 

Szukasz pracy?

Poszukujesz pracy, zatrudnienia, projektów, dodatkowych zleceń? Jesteś testerem manualnym, automatycznym, analitykiem, kierownikiem testów, architektem? Odezwij się do nas! Znajdziemy dla Ciebie odpowiedni projekt, dopasowany do Twoich umiejętności, możliwości i doświadczenia. Prześlij nam swoje CV na adres: outsourcing@odlaikadoautomatyka.pl, napisz krótko o swojej sytuacji, podaj preferowane warunki finansowe, a my się już wszystkim zajmiemy. Dodatkowo możesz liczyć u nas na darmowe szkolenia, uczestnictwo w konferencjach, webinarach, ale przede wszystkim możesz liczyć na fantastyczną atmosferę i partnerskie zasady współpracy!

Outsourcing IT - Od laika do automatyka