Wyjątkowa okazja na szkolenie ISTQB online - teraz tylko 999 zł netto! (najtaniej na rynku - szkolenie dofinansowane!). Zapraszamy również na 2 dniowe szkolenie API teraz tylko 459 zł!

Szkolenia stacjonarne

Oferowane szkolenia to dla  świetny sposób na zdobycie nowej wiedzy i praktycznych umiejętności. To co wyróżnia nas wśród innych, dużych firm szkoleniowych – to przede wszystkim szkoleniowiec, który jest wieloletnim praktykiem, liderem zespołów ds. testów automatycznych w dużych organizacjach krajowych i zagranicznych. Niestety z każdym rokiem przekonuję się, że dla wielkich firm szkoleniowych liczy się tylko zarabianie pieniędzy na dostarczonych przez marketerów kursantach. Firmy te zatrudniają jak najtańszych trenerów, którzy mają często maksymalnie 2-3 lata doświadczenia w branży IT i jedyne co mogą przekazać to wyuczona prezentacja dostarczona przez firmę szkoleniową.

Szkolenia prowadzone są w małych kilkuosobowych grupach, a każdy z uczestników może liczyć na indywidualną pomoc – zarówno w trakcie szkolenia, jak i po jego ukończeniu. Szkolenia odbywają się w wygodnych, w pełni wyposażonych salach konferencyjnych – na terenie całej Polski.

W czasie pandemii organizujemy szkolenia poprzez profesjonalną platformę – ClickMeeting.

Kurs Selenium – zautomatyzuj proces testowania aplikacji

Lekcje poświęcone wspomnianemu rozwiązaniu stanowią jedną z najistotniejszych części składowych, które obejmuje proponowany kurs. Selenium WebDriver jest nowoczesnym, silnie zoptymalizowanym i niezwykle powszechnie wykorzystywanym rozwiązaniem przy testach automatycznych zaawansowanych algorytmicznie stron internetowych.

Za sprawą gruntownego i rzetelnego omówienia zagadnień związanych z Selenium, kurs online testera automatycznego zapewni Ci potężny zastrzyk biznesowej i technicznej wiedzy, którą na kolejnych etapach bardzo łatwo będzie przełożyć na praktykę. To z kolei sprawi, że uzyskasz solidną bazę do dalszego rozwoju oraz możliwość efektywnego szlifowania swojego warsztatu już we własnym zakresie. Dzięki sekcji poświęconej Selenium kurs online przygotowuje Cię zatem do realnego wejścia w branżę IT wraz ze znajomością narzędzia, które pozwoli Ci brać udział w prawdziwych złożonych komercyjnych projektach.

Warto dodać, że kurs Selenium realizowany jest on w trybie stacjonarnym, co zapewnia liczne profity wynikające z bezpośredniej interakcji z prowadzącym.

Adresaci szkoleń

Szkolenia zorganizowane są w oparciu o różne stopnie zaawansowania, w związku z czym adresatami szkolenia są zarówno osoby zupełnie początkujące, nawet spoza branży IT, jak i osoby doświadczone: testerzy, programiści, a także osoby odpowiedzialne za jakość oprogramowania w projektach.

 

Wymagania wstępne

Uczestnicy szkoleń powinni dysponować podstawową wiedzą z zakresu programowania. Na plus oczywiście możemy zaliczyć podstawową wiedzę z zakresu testowania oprogramowania i funkcjonowania projektów informatycznych.

Cele szkoleń

Nadrzędnym celem szkolenia jest przekazanie wiedzy i umiejętności, które pozwolą uczestnikom na samodzielne pisanie prostych i nieco bardziej złożonych testów oraz dalsze rozwijanie się w zaawansowanych aspektach automatyzacji testów.

Automatyzacja Selenium Poziom Podstawowy

 

 • Poziom Podstawowy
 • Materiały szkoleniowe
 • Wsparcie poszkoleniowe
 • Zadania praktyczne
 • Certyfikat

Automatyzacja Selenium Poziom Zaawansowany

 

 • Poziom Średnio-Zaawansowany
 • Materiały szkoleniowe
 • Wsparcie poszkoleniowe
 • Zadania praktyczne
 • Certyfikat

Budowa procesu automatyzacji testów

 

 • Materiały szkoleniowe
 • Wsparcie poszkoleniowe
 • Zadania praktyczne
 • Certyfikat

Dlaczego warto?

 • PWieloletni praktyk Lider ds. testów automatycznych
 • PSzkolenia stacjonarne i online
 • PProfesjonalne, autorskie materiały szkoleniowe
 • PNiewielkie grupy szkoleniowe
 • PAktywne wsparcie poszkoleniowe
 • PSpotkania na terenie całej Polski
 • PZajęcia weekendowe
 • PPomoc przy znalezieniu pracy
 • PPrzykładowe produkcyjne kody

Opinie uczestników

Po zdecydowanie więcej opini na temat szkoleń, kursów oraz mojej osoby odsyłam na oficjalny fanpge:

Od laika do Automatyka | Official FanPage Facebook

 

Robert P.

Uczestnik kurs Selenium poziom Podstawowy

Świetne wprowadzenie w temat testów automatycznych. Szkolenie 2 dniowe więc mogłoby być nieco dłuższe, niemniej jednak została przekazana ogromna dawka wiedzy, która mi osobiście otworzyła oczy na aspekty o których do tej pory nie myślałem. Zdecydowanie polecam jako solidne wprowadzenie w temat.

Michał K.

Uczesnik kursu Selenium poziom Srednio-Zaawansowany

Widać, że prowadzący szkolenie ma duże doświadczenie testach automatycznych. Super opisał takie tematy jak integracja testów z innymi narzędziami np. z Jenkinsem. Kilka z przedstawionych rozwiązań, koncepcji zastosowałem nawet w swojej firmie. Oceniam szkolenie 9/10, jedyny minus to czas szkolenia, tylko dwa dni, bo uważam, że każdy kolejny dzień szkolenia przyniósłby kolejne ciekawe pomysły.

Marta B.

Uczestnik kurs Selenium poziom Podstawowy

Na początek powiem, że jestem osobą zupełnie nie związaną do czasu szkolenia z branżą IT. Postanowiłem wybrać się na szkolenie za namową kolegi – zawodowego testera. Szkolenie z podstaw Selenium okazało się dla mnie pierwszym, konkretnym krokiem w kierunki programowania testów. Fajny, luźny sposób przekazywania wiedzy przez Pana Tomka, jeszcze bardziej utwierdził mnie w przekonaniu, że warto pójść w stronę automatyzacji.

Tomasz K.

Uczestnik kurs Selenium poziom Podstawowy

Byłem już na trzech szkoleniach z automatyzacji testów (Selenium oraz Katalon) i mogę powiedzieć z całą pewnością, że jest to szkolenie zdecydowanie najbardziej praktyczne i warsztatowe, widać, że prowadzone przez osobę, która na co dzień siedzi w automatyzacji. Pan Tomek, opowiedział i przedstawił masę przykładów z codziennego życia automatyka – na innych szkoleniach niczego takiego nie było więc tym bardziej jeszcze polecam.

Jacek S.

Uczestnik kurs Selenium poziom Podstawowy

Szkolenie oceniam bardzo wysoko. Najbardziej podoba mi się, support po szkoleniu. Pan Tomasz zawsze i szybko odpowiada na moje maile, co jest nieocenione przy mojej samodzielnej nauce pisania skryptów automatycznych. Dodatkowo materiały dodatkowe udostępnione przez Pana Tomasza są mega pomocne przynajmniej w początkowej fazie nauki.

Michał T.

Uczestnik kursu – Budowa Procesu Automatyzacji Testów

Zapisałem się na szkolenie, ponieważ w mojej firmie coraz śmielej myślimy o automatyzacji testów oraz robotyzacji pewnych procesów biznesowych. Szkolenie na wysokim poziomie, rozległa wiedza z obszaru IT Pana Tomasza jest czymś co uważam za najsilniejszy punkt szkolenia. Każde z zadanych pytań ( a było ich sporo ) zostało przez Pana Tomasza wyczerpująco wyjaśnione. Mamy biznesowy kontakt do dzisiaj, co bardzo sobie chwalę i mam nadzieję na dłuższą współpracę.